Мобільний лазне-пральний комплекс для військових

Актуальність лазне-пральних комплексів
Здорові та мотивовані військовослужбовці - гарант безпеки та національного захисту. Лазне-пральний комплекс є невід'ємною складовою для забезпечення фізичного і психологічного здоров'я, підвищення готовності та бойового духу військовослужбовців, а також ефективного виконання їх завдань в умовах військових операцій.
Переваги лазне-прального комплексу
1
Мобільність

Лазне-пральний комплекс на колесах забезпечує зручність пересування і оперативність в будь-якому місці. Здатність швидко переміщатись до різних локацій

2
Автономність

Цей комплекс не потребує постійного підключення до стаціонарних мереж, може працювати від власних джерел енергії і водопостачання. Це робить його незалежним від існуючої інфраструктури

3
Зручність та ефективність

Лазне-пральний комплекс на колесах здатний обслуговувати 4 особи одночасно та 15 осіб за годину. Одночасно прати, сушити та приймати душ також є значущою перевагою цього комплексу

Лазне-пральний комплекс містить у собі:
Пральні та сушильні машини

Для ефективного та швидкого обслуговування ми встановили 2 пральних машинки розрахованих на 8 кг та 2 сушильних на 7 кг.

4 душових місця

Одночасно приймати душ в такому комплексі можуть 4 особи. В середньому за добу комплекс може обслуговувати 360 осіб. Також душова зона містить у собі вентиляційну систему,що забезпечує доступ до свіжого повітря.

Твердопаливний титан з електричним теном
Додатково до твердопаливного опалення пристрій обладнаний електричним теном, який може використовуватися залежно від умов.
Баки для води
Комплекс містить два баки для води по 1000 л кожен, що дозволяє зробити значний запас для користування в будь-яких умовах.
Роздягальня та місце для зберігання речей та засобів для прання
У цій зоні розташована лавка, яка також слугує місцем для зберігання пральних та миючих засобів, а також вішаки, на яких можна залишити речі.
Система фільтрації
Оскільки такий комплекс може експлуатуватися у різних умовах, включаючи зони бойових дій та віддалені території, система фільтрації стає незамінною для забезпечення нормальної роботи пральних машин.
Насосна станція
Ця станція створює необхідний тиск води для правильної роботи пральних машин та душових
Конструкція для розміщення генератора, глибинного насосу та поливального шлангу
В зовнішній частині фургона знаходиться спеціальна конструкція для розміщення генератора,глибинного насосу та поливального шлангу

Детальний опис матеріалів: