УКРАЇНСЬКИЙ ВЕКТОР

Мобільний лазне-пральний комплекс

Передали мобільний лазне-пральний комплекс 204 окремому батальйону територіальної оборони

Комплекс передали командуванню 241 бригади, найближчим часом він поїде під Бахмут до 204 окремого батальйону ТРО для виконання свого функціоналу
Мобільний лазне-пральний комлекс містить у собі:
Пральні машинки розраховані на 8 кг та сушильні машинки розраховані на 7 кг. Поряд розміщений умивальник та полиці для зберігання речей.

Твердопаливний титан з електричним теном

Додатково до твердопаливного опалення пристрій обладнаний електричним теном, який може використовуватися залежно від умов.

Роздягальня та місце для зберігання речей та засобів для прання.У цій зоні розташована лавка, яка також слугує місцем для зберігання пральних та миючих засобів, а також вішаки, на яких можна залишити речі. Також у цій зоні встановлене металопластикове вікно.

Насосна станція, що створює необхідний тиск води для правильної роботи пральних машин та душових

Система фільтрації

Оскільки такий комплекс може експлуатуватися у різних умовах, включаючи зони бойових дій та віддалені території, система фільтрації стає незамінною для забезпечення нормальної роботи пральних машин.

.

Комплекс містить два баки для води по 800 л кожен, що дозволяє зробити значний запас для користування в будь-яких умовах.

4 душових місця, де одночасно приймати душ можуть 4 особи. В середньому за добу комплекс може обслуговувати 288 осіб. Також душова зона містить у собі вентиляційну систему та металопластикове вікно, що забезпечує доступ до свіжого повітря.

Генератор для забезпечення безперебійного електропостачання до лазне-прального комлексу, глибинний насос та поливальний шланг.